Pobočný spolek JČMF v Ústí nad Labem

Kontakty

JČMF
Pobočný spolek v Ústí n/L
České mládeže 8
Ústí nad Labem
400 96

IČO: 44 55 74 69

Účastníci Závěrečného kola SVOČ 2014

S1 + S2

Vojtěch Havlena (VUTB, Brno, Fakulta informačních technologií)

Vít Musil (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Alena Skálová (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Břetislav Skovajsa (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

S3 + S4

Katarína Burclová (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Michaela Cehlárová (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Vít Kubelka (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Tomáš Masák (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Samuel Rosa (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Zuzana Rošťáková (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Ján Komadel (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Simona Novotová (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Veronika Šulovská (STU, Bratislava, Stavebná fakulta)

S5 + S6

Martin Bachratý (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Jan Horníček (VUTB, Brno, Fakulta strojního inženýrství)

Kateřina Pastirčáková, (ČVUT, Praha, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská)

Katarína Potpinková (UPJS, Košice, Prírodovedecká fakulta)

Tibor Stanko (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Josef Florian (ČVUT, Praha, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská)

Peter Korcsok (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Jana Neupauerová (UPJS, Košice, Prírodovedecká fakulta)

Dvořák Pavel (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Peter Zeman (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

S7

Marika Ivanová (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Ivana Kellyérová (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

David Klaška (MU, Brno, Fakulta informatiky)

Rafael Korbaš (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Michal Petrucha (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Veronika Steffanová, Peter Korcsok, (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Pavel Veselý (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

S8

Peter Barančok (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Dominik Csiba (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Peter Gergeľ (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Dominik Jeník (UPJS, Košice, Prírodovedecká fakulta)

Monika Miklašová (STU, Bratislava, Stavebná fakulta)

Matej Nikorovič (UPJS, Košice, Prírodovedecká fakulta)

Ondřej Plátek (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Peter Zvirinský (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

S9 + S10

Oldřich Dominik (UK, Praha, Matematicko-fyzikální fakulta)

Martin Hurban (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Matej Medľa (STU, Bratislava, Stavebná fakulta)

Veronika Hajnová (MU, Brno, Přírodovědecká fakulta)

Katarína Šišková (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

Miriam Malíčková (UK, Bratislava, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky)

David Zenkl (Jihočeská Univerzita, Přírodovědecká fakulta)


Zpět